Ford CA, 1000 euro! -98

Shitet nga: Vjola 02 Krr 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Ford CA, viti 1998, ne gjendje te mire. Makina eshte shume ekonomike, benzine. Ngjyre vishnje. Me kamio manuale. Makines i kane mbaruar letrat prej disa muajsh dhe nuk jane paguar per arsye mosperdorimi. Makina eshte me targa shqiptare. Gjendje e mire motorike dhe xhenerike, tapiceri e paster.

Cmimi: 1000 euro, i diskutueshem.

Cel: 0682386705
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim