Ford galxy 2002 -02

Shitet nga: xhevi 27 Sht 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
ford galxy 2002 nafte 1.9 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike makina shitet per arsyje emigrimi cel: 068 55 35 578
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim