Ford Focus -01

Shitet nga: KLAJDI 07 Nën 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 666 EUR

Komuna: Tiranë
OKAZION OKAZION OKAZION makine pothuajse e re nga ana motorike :
-freksion volant i ri 75000 LEK ,pompe injatore te rinj 1070 Euro,goma te reja ,bateri borch silver e re , amortizatore te rinj etj etj
nuk ka nevoje per asnje sherbim pervec disa gervishtjeve ne karoceri .
sherbimet me fatura te mbajtura dhe me garanci.makine pothuajse e rinovuar....VETEM PER PAK DITE ...2666 EURO..........vetem vlera e sherbimeve qe i jane bere brenda 3 muajve te fundit mbi 1500 euro .....TAKSA TE PAGUARA DERI NE 2015 NENTOR .E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE DHE TESTI....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim