Ford Focus -00 okazion

Shitet nga: flori 17 Dhj 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 000 LEK

Komuna: Tiranë
Makina ka 100 mije km origjinale te vetat,gjendje shume e mire si nga ana vizuale dhe xhenerike ,motorike ,me me shume opsione se se makinat e tjera,,motor 1,753 nafte ,4 xhama elektik ,makina ndodhet ne tirane . shume e mirembajtur,per me teper e tregon servisi ku do e kontrolloni para se ta blini ,cmimi pak fare i diskutusem ,vlerat ia din ai qe njeh fordin ,klm flm.cmimi 4 miljon MBI TE GJITHA GJENDJA PERFEKTE,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim