Fita Brava 1.2 benzine -98

Shitet nga: Flamur 20 Qer 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Fiat Barva 1.2 Benzine 1550€ me dokumenta te rregullta te paguara deri ne 26 dhjetor 2014 makina eshte ne gjendje te perkryher
Si e shikoni dhe ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim