shitet Fiat Punto

Shitet nga: ervis 21 Nën 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
makina eshte ne gjendje motorike shume te mire gjithashtu edhe kambio,i eshte nderuar disk,specidisk dhe guzhumete freksioni,rip faze,vaj,filtra.ka goma 13 .

eshte me liber servisi deri ne 61 000 km ka nje vit qe ka ardh ne Shqiperi dhe gjate kesaj kohe ka bere 9000 km.
Totali i km eshte 80 000.
cmimi eshte i diskutueshem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim