flm merr jep u shit

Shitet nga: Fiat 11 Jan 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shitet fiat punto 1.2cc benzine motorr i thjeshte 8 valvola ngjyre jeshile ,tek dere viti 2001. Kondicioner,airbag abs ...Kamjo manuale me 5 marshe.Timon city elektrik dhe mekanik ...Kasetofon pioner me usb.... Dokumenta te rregullta . siguracion i sapoprere.cmimi i padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim