Fiat Punto benzin -03

Shitet nga: fiat 23 Nën 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Fiat punto benzine 1.2 8 valvola mak eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike letrat e paguara ngjyra gri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim