FIAT PUNTO -00 ME DOGANE 4 PORTA

Shitet nga: KEVIN 05 Mar 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR   1 800 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
FIAT PUNTO , VITI 2000 , MOTORR 1.2 BENZINE , 4 PORTA , 141.000 KM , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , KONDICIONER , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , E SAPOARDHUR , ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 1600EURO. ( I PADISKUTUESHEM )
CEL : 0692126959
CEL2 : 0686118666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim