Okaziooon

Shitet nga: Fiat 28 Nën 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike .. me sherbime te kryera. Me letra per 1 vit. Ke kondicjoner . Xhama elektrik . Me impjant gazi . Shuume ekonomike. Makina shitet ose nderfohet cmimi 1000€ . Cmim nderrimi 1500€ .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim