Fiat stilo -02

Shitet nga: xeni 25 Sht 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
shitet 2500 euro, makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe elektrike. Targa shqiptare dhe taksa te paguara. cel. 0685288382
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim