Fiat punto 2003 1.3mtj 53.000 km -03

Shitet nga: endi 23 Qer 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
fiat punto 1.3 multijet tek der, i sapo ardhur nga italia, taksa dhe dogane e bere 3 muaj me pare.
ne gjendje shum te mire motorrike , sherbime te bera te gjitha, timon city, disqe, vaj filtra para 1 muaj.
53 mij km origjinale, e bler e re e perdorur nga 1 pronar (femer). akull e re!!!!

shitet per arsye nderrim makine ...


2700 euro !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim