Fiat punto 1.2 benzin 2002

Shitet nga: Fiat 28 Maj 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Tiranë
Fiat punto 1.2 benzine viti 2002 ne gjendje shum te mire goma 80 % me te gjitha dokumentet perkatese siguracion,targa,kolaudim,per nje vit te paguara dhe eshte gati per cdo kontroll te mekaniku juaj I besuar.
Tel. 0697573064
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim