Fiat punto 1.2 benzin 1998 -98

Shitet nga: joni 13 Sht 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Fiat Punto 1.2 benzine Viti 1998. Makina eshte ne gjendje shume te mire, sherbime periodike te rregullta dhe tejet ekonomike. Dokumentat jane te paguara deri ne gusht 2015. Brenda cmimit jepet edhe nje subwoofer 400 wat. Makina eshte e mire mbajtur dhe ekonomike.
Kontakt : 069 35 68 002
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim