Fiat punto 1.2 2000 -00

Shitet nga: nertil 09 Sht 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR   2 000 EUR

Komuna: Tiranë
shitet fiat punto 1.2 benzin viti 2000.me 5 porta,makina eshte ne gjendje shum te mire teknike e estetike ,ka kondicioner city auto dhe ka 108000 km,gomat e para te reja sherbimet te kryera ne kohe bateri e re e rrip faze.dokumentat te paguara deri ne qershor 2015. cmimi 1800 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim