Fiat punto 1.2 benzin -01

Shitet nga: Ervin 13 Gsh 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe e gatshme per cdo prove apo kontroll tek mekaniku qe ju deshironi!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim