Fiat punto -08

Shitet nga: Beli 29 Sht 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike shume e mbajtur si makine
Ka ardhur nga italia motorr 1.2 benzin.me dogane dhe targa te sapo bera te rregullta deri ne gusht 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim