Fiat palio 1.9 nafte -01

Shitet nga: rustem mata 02 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR   2 000 EUR

Komuna: Tiranë
fiat palio 1.9 nafte.me portobagash eshte ne gjendje shume te mir.e sapo ardhur nga italia. me kondicioner,xhama elektrik,me letra te paguara .dhe me sherbime te bera..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim