Fiat Stilo dizel -03

Shitet nga: skender 22 Sht 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Tiranë
mjeti ne gjendje mjaft te mire motorrike..
sherbime te kryera muajin e fundit,dhe me dokumenta te paguara per 1 vit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim