Fiat Punto dizel -00

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 30 Maj 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
FIAT PUNTO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim