Fiat Punto benzin -04

Shitet nga: soni 15 Sht 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e pershtashme per njerez me aftesi te kufizuara.
Dogana e paguar,viti 2004
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim