Fiat Punto benzin -03

Shitet nga: elis 23 Maj 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet fiat punto viti 2003. e nxjerre ne qarkullim ne qershor te 2006. motorr 1.2 benzine/8valvula. harxhimi per 100 km me pak se 5L. kondicioner ,airbag , abs xhama elektrik, timon city per nje komandim sa me te lehte. targa te reja dhe dokumenta te paguara. makina eshte ne gjendje sh.te mire me sherbime te kryera. disponon dhe Libreze nga Fiat . Ideale per femra /qytet. Cmimi i diskutueshem 2.9 milione leke. nuk eshte makine tregtaresh
JU LUTEM VETEM TEL SERIOZE. MUND TE SHKEMBEHET ME MAKINE ME 4 PORTA RRETH SE NJEJTES VLERE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim