Fiat Punto benzin -00

Shitet nga: Blerim 20 Sht 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Tiranë
Fiat Punto 1.2, Kondicioner, Airbag, Abs, Timon elektrik CITY, E targuar, Me letra te paguara deri ne Mars 2015, Ne gjedje shume te mire motorrike dhe xhenerike, Konsum minimal Benzine,

Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim