Fiat Punto benzin -00

Shitet nga: saimir 01 Qer 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
fiat punto i vitit 2000,me dogan te paguar,kondicioner,airbag,abs i mirembajtur dhe i sapoardhur nga italia me sherbime te kryera ne pjes gjenerike dhe mekanike.tapiceri e paster dhe e pa demtuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim