Fiat Punto 1.9 jtd -01

Shitet nga: reni fier 27 Nën 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet fiat punto 1.9 jtd makina ka163000km origjinale sapo ka ardhur nga italia makina disponon kondicioner,abs, 2airbag, kasetafon origjinal me cd,mbyllje qendrore me dy celsa origjinal, disqet dhe bordurat jan te fiatit model abarth ,vaj filtra dhe rrip fazature sapo jane nderruar ne itali.makina esht gati per dogan dhe per cdo lloj prove.cmimi pak i diskutueshem.Makina ndodhet ne Fier.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim