Fiat Punto 1.4 benzin -07, 4 PORTA , ME DOGANE ,..

Shitet nga: Ilir 15 Sht 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Tiranë
FIAT PUNTO , VITI 2007 , MOTORR 1.4 BENZINE ,106.000 KM 4 PORTA , KONDICIONER , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , KAMBIO MANUALE , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 3900 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim