Fiat Punto 1.2 benzin -03

Shitet nga: ari 16 Maj 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Fiat Punto 1.2 benzine, viti 2003, me kondicioner,hapje me pult, goma 90%, makina i ka te gjitha sherbimet periodike te bera perfshi edhe rripin e motorrit. Gjendja e makines eshte e shkelqyer si motorrike, xhenerike dhe estetike. Raporti cilesi-cmim i pershtatet kesaj makine. Cmimi 1900 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim