Fiat Punto 1.2 benzin -03

Shitet nga: Xxx 28 Sht 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet fiat punto 1.2 benzin vitprodhim I 2003 ne gjendje shume te mire shum pak I perdorur ne shqiperi me letra te prera me dat 20 shtator 2014 dmth letra te paguara per 1 vit dhe sherbime te Gjitha te bera makina ska nevoj per as nje sherbim. Makina esht me kondicioner shume ekonomike 5 litra per 100 km. Makina ska nje demtim ose gervishtje sic e shikoni ne foto.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim