Fiat Punto 1.2 benzin -01

Shitet nga: adi 19 Tet 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Tiranë
fiat punto EL EX 1.2 benzin 8 valvula viti 2001 ngjyr e kuqe makina disponon keto opsione kondicjoner airbeg abs city timon xhama elektrik dokumenta te regullta shqiptare targa te reja ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike sherbimet e kryera vaj filtra dhe rip faze shitet per arsye se me nevoitet makin me 4 dyer flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim