Fiat Punto 1.2 benzin -00

Shitet nga: Evis 08 Sht 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje shume te mire, me dogane dhe targa shqiptare. Te gjitha taksat e paguara. Ekonomike ne trafik dhe rruge te gjata.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim