Fiat Punto 1.2 benzin -00

Shitet nga: kapllan 20 Maj 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Fiat Punto 1.2 benzine sporting, me 6 marshe, versjon sportive, me letra te rregulla deri me 15-4-2015, me kondicjoner, me dopio airbag, me sistem alarmi, me disqe alumini dhe goma mishelin te reja. Makines i jane bere te gjitha sherbimet ne Itali, eshte me libra servisi.

Lloji: Fiat

Viti i modelit: 2000

Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim