Fiat Punto 1.2 Sporting -01

Shitet nga: zane mulla 15 Sht 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 999 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike..ka 80000-90000 km origjinale. Xhama elekrike, kondicioner, marmit sportive etj..sic e shikoni dhe ne foto.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim