Fiat Punto 1.2 Sporting -01

Shitet nga: Zane Mulla 17 Tet 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike...me kondicioner..marmit soprt etj...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim