Fiat Punto 1.2 Benzin -02

Shitet nga: Sokol 20 Nën 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Fiat punto 2002
1.2 Benzine me 8 valvula (ekonomik)
3-dyer
Airbag,Abs,Kondicioner,xhama elektrik.

Makina ka ardhur nga Gjermania shume pak e perdorur ne Shqiperi
me liber sherbimesh dhe dokumenta te paguara per 1 vit.

Cmimi : 2100euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim