Fiat Punto -03

Shitet nga: agim 31 Maj 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Fiat punto 1,2 benzine me 8 valvola. Me dogane te paguar e sapoardhur. Shume e paster nga brenda dhe jashte.4 xhama elektrik.goma te reja .Kondicioner funksional.2 celsa me pult.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim