Fiat Punto -01

Shitet nga: Erti 20 Gsh 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Fiat Punto , viti 2001, 145.000 km. (mundesi nderrimi)

- Kambio manuale
- Sediljet cope
- Dritare elektrike
-Timon hidraulik/elektrik (city)
- Pasqyra elektrike (hapje/mbyllje)
- Me kondicioner
- ABS
- AIRBAG
- Fenere mjergulle
- Etj.

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe me dokumenta te rregullta.

Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim