Fiat Panda 4x4 -09

Shitet nga: eugen 17 Krr 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Fiat Panda 4x4 1.3 nafte gjendje motorrike e perkryer manuale
Viti i prodhimit 2009
Pasqyra elektrike, xhamat e pare elektrike, kondicioner ,butona elktronike, kasetofon origjinat i makines MP3
Timon hidraulik me buton CITY
Diferencial para dhe behet 4x4 me buton
Tapiceria e sapolare dhe sapo i eshte bere paste.
Eshte blere me 0 km tek Fiati ne Laprake dhe cdo servis i eshte kryer atje.
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim