Fiat Panda 1.2 benzin -09

Shitet nga: Fiat 28 Maj 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Fiat Panda, motor 1.2 benzine, kambio manuale, kondicioner, 4 dyer, ngjyre gri, timon hidraulik me opsionin city, airbag, xhama elektrik, radio-cd. Makina eshte shume ekonomike, mjaft e paster jashte dhe brenda, ne gjendje te perkryer motorrike, xhenerike dhe vizuale. Dokumenta shqiptare te paguara per nje vit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim