Fiat Grandepunto 1.3 Multijet 2008 -08

Shitet nga: Gledis 07 Tet 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Fiat Grandepunto Multijet 1.3 Lloji i karburantit:Nafte Viti i prodhimit:2008 KM te bera:172342

Design:Giugaro Ngjyra:Bardhe

Makina ndodhet ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.Sherbime te sapobera,makina ka nje vit qe ka ardhur nga italia dhe sherbimet i jane kryer ne itali me pjese origjinale.makina ka xhama te pasem te erret origjinale.,Klima ,Kompjuter Bordi,Mbyllje me pult, Xhama elektrik, te verteta ,Makina eshte ne gjendje shume te mire,sherbime te sapokryera . Eshte me dogane te paguar ,taksa te paguara dhe targa te reja,Makina eshte ne gjendje perfekte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim