Fiat Grande punto dizel -05

Shitet nga: Jetmir 01 Sht 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Fiat grande punto 1.3 diesel multigjet,kambio manual,sensor parkegji,sh e mire per rruge te gjata e te shkurtra,konsume minimale,rinovim letrash sh pak nga viti i prodhimit dhe cilindrata qe ka,4500€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim