Fiat Doblo dizel -02

Shitet nga: gerti 01 Dhj 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
eshte ne gjendje shume te mire me dokumeta italiane te regullta dhe me siguracion shitet per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim