Fiat Doblo 1.9 dizel -02

Shitet nga: Edmond 25 Nën 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer,e sapoardhur nga italia,dokumenta te sapo paguara,disqe alumini te vitit 2013. Motorri 1.9 I thjeshte shume ekonomik,makina eshte shume e paster dhe e disponueshme per cdo lloj prove. Dy dyert e pasme hapen me shine,4+1 me te gjitha sherbimet e kryera ne kohe.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim