Fiat Coupe benzin + gaz 99

Shitet nga: fatjon 10 Sht 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Fiat Coupe ne gjendje te shkelqyer,goma te reja,kondicioner,2 airbag,sendile lekure,letra te paguara deri ne qershor 2015,vaj filtra te nderruar.impiant muzike dhe drita xenon.Me impiant gazi.Nuk ka nevoje per asnje sherbim.dua ta shes sepse me nevojitet nje makine me e madhe.shitet 1600 euro I diskutueshem

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim