Fiat Bravo benzin -98

Shitet nga: E.Hoxha 01 Dhj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Fiat Bravo, viti 1998, motor 1.4 benzine, targa, kondicioner, pasqyra dhe xhama elektrike. Ne gjendje shume te mire dhe tapiceri e paster.

Cmimi 1000 euro i diskutueshem.

Tel 0696534525
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim