Fiat Bravo 1.2 benzin -98

Shitet nga: egla 25 Krr 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Tiranë
esht ne gjendje shum te mire,shitet per arsye se kam 2 makina ne gjendje dhe nuk me duhet .
esht me dogan te paguar ,me siguracion te paguar ,cdo gje e rregullt .
esht e vitit 1998, muaji nentor,1.2 benzin,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim