Fiat Brava 1.6 bensin -00

Shitet nga: jurgen 10 Dhj 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet fiat brava me impjant gazi te ven ne itali makina esht e mirmbajtur te bera vaj filtrra goma te reja freksjon te ri frena etj kondicjoner airbag e vitit 2000 ngjyr gri te gjitha letrrat super te rregullta dhe impjantin e fundit digital per me shum info me kontaktoni ne tel 0673673183
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim