Fiat 500 1.3 nafte -08

Shitet nga: Aleks 07 Tet 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Tiranë
OKAZION Shitet Fiat 500 1.3 multijet nafte viti fundi 2008,Baxha Xhami, kambio manuale, ne gjendje perfekte, gjyre portokalli (tulle), mp3 player,komanda zanore, dalje ne aux dhe usb, telefon bordi me bluetooth konsumi 6 litra brenda dhe 4.5 ne autostrade, sapo jane kryer te gjitha serviset, vaji, filtra,ferrota,gomina, dokumenta te paguara deri ne tetor 2015, cmimi 6300 euro. 0695137626
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim