Fiat 500 1.2 Benzin -11

Shitet nga: Erald 25 Dhj 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Tiranë
Fiat.500 ngjyre e bardhe. 1.2 Benzine. Viti 2011. Ka 36000 kilometra. Me tavan xhami. Makina eshte ne gjendje perfekte., shume e paster si jashte dhe brenda. Me dokumenta shqipetare. Cmimi 8000 €uro , i diskutueshem. Telefon: 0692030846
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim