Faleminderit MerrJep u shit

Shitet nga: Lami 28 Nën 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Clime dixhitale
ABS
, Interier punim lekure te re te montuar ne France me goma dhe disqe 1600 euro
, disqe 17 inches, goma pothuajse te reja...
CD ....player, ALARM etc......
ME DOGANE, LETRA DHE SIGURACION TE PAGUARA DERI NE GUSHT 2015
LEJE QARKULLIMI NDERKOMBETARE

6 LITRA DIESSEL 100KM

E ardhur nga Franca ne gusht te vitit 2014 dhe e perdorur pak ne Shqiperi

MAKINA ESHTE E VECANTE NE PAMJE DHE SHUME DINAMIKE ME 135 KW
3000 EURO CASH 3500 ME NDERRIM I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim