Albania | English |

FORD FOKUS 1.8 TDCI -01

Shitet nga: KLAJDI 24 Qer 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Tiranë
FORD FOCUS 1.8 TDCI 2001 SW
makina eshte ne gjendje super i jane bere te gjitha sherbimet sipas kilometrave vaj filtra dhe rrip faze plus pulexho...

"POMPE DHE INJATORE TE RRINJ ME FATURE BOSCH SERVICE 1070 EURO
FREKSION DHE VOLANT KITI RI 520 EURO AUTO KADIU
GOMA PARA TE REJA TE SAPO VENDOSURA 140 EURO "

CMIMI ESHTE 3300 EURO I PADISKUTUESHEM
PASI GJITH SHERBIMET I KAM BRENDA GARANCISE 1 VJECARE DHE TE SHOQERUARA ME FATUREN E GARANCINE.MAKINA KA NJE GERVISHTEJE NGA KRAHU I SHOFERIT DHE ASNJE PROBLEM TJETER...
MAKINA SHITET SEPSE DUA TE MER NJE ME KAMIO AUTOMATIKE ...

cel:0692979457
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim